Kitaplar Müzik Filmler Oyunlar Harita ile ara

İstediğiniz ürünü 'istediklerim' listesine ekleyebilir veya sahip olduğunuz ürünü 'bendekiler' listesine ekleyebilirsiniz.

Bendekiler.com ile sıfır veya ikinci el ürünlerinizi ücretsiz olarak istediğiniz başka bir ürünle

takas

yapabilir, ürünler hakkında bilgi alabilir, yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

Ürün Ekle

Duyurular & Haberler
Yardım & İletişim

Sorular & Cevaplar

SAHİP OLDUĞUM VEYA İSTEDİĞİM ÜRÜNÜ SİSTEME NASIL EKLERİM?

Sitenin sol kısmında bulunan ürün ekleme alanına ürün adını giriniz, eğer girdiğiniz ürün adına ilişkin ürünler var ise sayfada görüntülenecektir. Eğer yok ise ürün bilgilerini girerek, ürün ekleme(ürün isteme / ürün sahiplenme) talebinizi bize iletebilirsiniz. Eklediğiniz ürünün detay bilgileri tarafımızdan girilip, yayınlanacaktır.

HARİTAYI NEDEN KULLANMALIYIM?

Bulunduğunuz noktayı haritada konumlandırarak, çevrenizdeki kişilerin sahip olduğunuz ve istediğiniz ürünleri görmesini sağlayabilirsiniz. Size yakın böldegeki kullanıcılarla daha kolay alışveriş imkanını yakalarsınız.

HARİTADAKİ ÜYELERİN ÜZERİNE TIKLAMAK NEYE YARAR?

Tıkladığınız kullanıcının arşivini ve profilini görmenize yarar.

SADECE TAKAS İMKANI MI SUNULUYOR?

Hayır, dilerseniz ürünün sahibi veya ürünü isteyen ile mesajlaşarak istediğiniz koşullarda anlaşabilmeniz mümkün. Üstelik bize hiçbir şekilde komisyon ödemeyeceksiniz. İsterseniz arkadaş olabilir, arkadaşlarınızın sahip olduğu ve istediği ürünleri ve üyenin diğer tüm aktivitelerini ‘sistem akışı’ sayfasından takip edebilirsiniz. İstediğiniz ürün hakkında açıklamaları okuyarak veya üyelerin ürün hakkında yazdıkları yorumlara bakarak bilgi edinebilirsiniz.

ÜYELERDEN ÜRÜNÜ NASIL TESLİM ALIRIM/EDERİM?

Ürün sahibi ve alıcı ortak bir noktada buluşarak ürünü elden teslim eder veya alabilir. Güvenirliliğinden emin olduğunuz ve anlaştığınız kullanıcılarla kargo yolunu kullanarak ürünü teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz.

NEDEN ARKADAŞLARIMI ÇAĞIRMALIYIM?

Siz arkadaşlarınızın cd çantasında hangi oyunlar, filmler ve müzikler var bilemezsiniz veya kütüphanesinde hangi kitaplar var aklınızda tutamazsınız. Bendekiler.com, arkadaşlarınızın tüm ürünlerinin listelenmesini sağlar, bir nevi ajanda görevi görür. Yakın arkadaşlarınızla da daha rahat alışveriş etme imkanı bulursunuz. Ayrıca ne kadar üye varsa o kadar çok ürüne ulaşma imkanı, aradığınızı bulabilme fırsatı yakalarsınız.