Kitaplar Müzik Filmler Oyunlar Harita ile ara

İstediğiniz ürünü 'istediklerim' listesine ekleyebilir veya sahip olduğunuz ürünü 'bendekiler' listesine ekleyebilirsiniz.

Bendekiler.com ile sıfır veya ikinci el ürünlerinizi ücretsiz olarak istediğiniz başka bir ürünle

takas

yapabilir, ürünler hakkında bilgi alabilir, yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

Ürün Ekle

Duyurular & Haberler
Yardım & İletişim

Bendekiler.com Nedir?

Profesyonel bir ekip tarafından hazırlanan bendekiler.com, satın almak istediğiniz ya da piyasada bulamadığınız film, albüm, kitap ve oyunları elde etmeniz için size harika bir ücretsiz alternatif sunuyor. Türkiye de örneği olmayan bu modeli Türk internet kullanıcılarının hizmetine açmaktan çok memnunuz.

Siteyi kullanabilmek için sadece üye olmanız ve istediğiniz ürünü istediklerim bölümüne girmeniz yeterli.Sizde olan bir ürünü, listenize ekleyebilir ve diğer üyeler ile ürün değiştirebilir(takas yapabilir) veya satış yapabilirsiniz, herşey sizin tercihinizde ve en güzel yanı ücretsiz olmasıdır.

Çok aradığın bir kitap var ve bulamıyor musunuz? Koleksiyonunuz için sadece bir albümü mü eksik kaldı? Sürekli aynı oyunları oynamaktan mı sıkıldın? Dvd arşivini mi güncellemek istiyorsun?

Bir başkası sizde bulunan kitabı bulamıyorsa veya siz o müzisyenin albümlerini koleksiyon yapıyorsanız, işte burada paylaşımcılığın yeni adresi www.bendekiler.com devreye giriyor. Elinizde bulunan, değiştirmeyi düşündüğünüz, beğenmediğiniz ya da gözden çıkarttığınız kitap, albüm, film veya oyun bir başkası için değerli olabilir, sisteme ücretsiz üye olup istediklerinizi veya gözden çıkardıklarınızı da sisteme ekleyin, takasın faydalarından siz de yararlanın.